Biuletyn Informacji Publicznej Chełmno

Nabór na wolne stanowisko pracy Konserwator sieci wodociągowo-kanalizacyjnych

Dyrektor Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Chełmnie

ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy

Konserwator sieci wodociągowo-kanalizacyjnych

Zakres obowiązków

  1. Montaż, naprawy konserwacje sieci i przyłączy oraz urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych.
  2. Czyszczenie i udrażnianie sieci kanalizacyjnych.
  3. Diagnozowanie usterek i usuwanie awarii na sieci wodociągowej i kanalizacyjnej.
  4. Prace ziemne związane z wykopami pod budowę przyłączy i sieci.

Oczekiwania:

  1. Wykształcenie min zawodowe.
  2. Ogólna znajomość zagadnień z zakresu instalacji wodociągowych.
  3. Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  4. Prawo jazdy kat. B.
  5. Mile widziane prawo jazdy kat. C i T oraz uprawnienia na koparko-ładowarkę.

Informacje dodatkowe:

  1. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  2. Pełny wymiar czasu pracy.

 Wymagane dokumenty:

  1. CV
  2. Podpisane załączniki

zał. nr 1 – kwestionariusz osobowy,

zał. nr 2 – obowiązek informacyjny, zgoda na przetwarzanie danych osobowych

  1. Kserokopia uprawnień

Komplet dokumentów należy złożyć osobiście w siedzibie Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Chełmnie, ul. Nad Groblą 2 , wysłać pocztą (decydować będzie data stempla pocztowego ), lub przesłać na adres e-mail: administracja@zwik.chelmno.pl
Termin składania dokumentów upływa w dniu 20.10.2023r.

Załączniki

Zakład Wodociągów
i Kanalizacji w Chełmnie

ul. Nad Groblą 2 | 86-200 Chełmno